..

Elma Şekeri


Elma Şekeri Ayakkabı Hakkında

2001 yılında kurulan Elma Şekeri Ayakkabı, İlk Adım, Bebe, Patik ve Filet modellerini kendi özgün yorumuyla müşterilerine sunmaktadır. Elma Şekeri , genç yöneticisi Murat Aslan'ın, sektörde edindikleri geçmiş deneyimlerinin sonucu olarak, yerli pazarda haklı bir başarıya imza atmıştır. Geçen bu kısa zaman zarfında, yüzü aşkın ayakkabı firmasına üretim yapan firmamız, özellikle yurtdışına ihracat yapan ayakkabı üreticilerine sunduğu farklı modeller ile önemli bir yol kat etmiştir. Bunun yanında İtalya, Rusya, Ukrayna, Lübnan, Azerbeycan, Gürcistan, Kazakistan, Bulgaristan, İsrail, Yunanistan gibi ülkelere yaptığı ihracat ile de başarısını perçinlemiştir. Elma Şekeri  olarak, Genç ve dinamik bir kadro ile yürüttüğümüz üretimimizde, kaliteden asla ödün vermeden, İlk Adım, Bebe, Patik ve Filet modellerini  konusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Her yıl gelişen ve değişen modayı yakından takip ederek yürüttüğümüz çalışmalarımızla, sizlere de hizmet vermek bizim için bir gurur olacaktır.

Vizyonumuz

Türkiye'nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis ve bayii kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini Türkiye ve Yurtdışına her kesime en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.